بيشترين فايده تبليغاتي در بخش كشاورزي در اين سايت ... از هرجاي كشور ميتوانيد بسادگي فعاليت خود را در اين سايت درج نمائيد ... با عضويت در اين سايت از مزاياي آن بهره مند شويد ... محصولات و خدمات خود را در بخش كشاورزي از طريق اين سايت به دنيا معرفي نمائيد... تبليغات با شيوه هاي سنتي، هزينه بسيار و اثربخشي كم دارد.
صفحه اصلی آرشیو اخبار و دانستنی ها سیستم توزیع هوشمند نهاده های کشاورزی عملیاتی شد

امكانات اعضا

لینکستان

 
سیستم توزیع هوشمند نهاده های کشاورزی عملیاتی شد چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی:
سیستم توزیع هوشمند نهاده های کشاورزی عملیاتی شدسیستم توزیع هوشمند نهاده های کشاورزی برای نخستین بار در بخش کشاورزی عملیاتی شد.
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با اعلام عملیاتی شدن سیستم توزیع هوشمند نهاده های کشاورزی برای نخستین بار، در جمع خبرنگاران گفت: پایش نهاده های کشاورزی همواره به عنوان حلقه ای مفقوده در بخش وجود داشته است.
احمد طمراسی افزود: اطلاع از اینکه چه نهاده ای به چه گروهی تعلق می گیرد و در چه محصولی اثرگذار خواهد بود، تصمیم گیری پیرامون نوع کشت را آسانتر می کند.
وی خاطرنشان کرد: برای نخستین بار شرح خدمات انجام شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به صورت هوشمند آغاز به کار کرد. به گونه ای که این سیستم حوزه فعالیتهای جاری شرکت را به صورت اینترنتی فراهم شد و همچنین در بخش فرایند و نظام مربوط به کارگزاران نیز صدور حواله ها به صورت اینترنتی امکان پذیر است.
طمراسی ادامه داد: سومین مرحله از کار مربوط به توزیع نهاده ها در بین کشاورزان است که هنوز از سوی وزارت جهاد کشاورزی اطلاعات مربوط به بهره برداران بخش ابلاغ نشده است.
وی تصریح کرد: لازمه انجام مرحله سوم، اعلام اطلاعات بهره برداران کشاورزی و همچنین میزان اراضی، نوع کشت و... از سوی وزارت جهاد کشاورزی است که قرار است در قالب بانک اطلاعات کشاورزی تکمیل و ابلاغ شود.

کارگزاران توزیع نهاده ها به سیستم
POS تجهیز شدند
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی یادآور شد: در فاز دوم، کارگزاران بخش به سیستمهای بانکی و سیستم کارتخوان (POS) تجهیز شده اند که قرار است مبلغ نهاده خریداری شده به صورت اینترنتی پرداخت شود.
طمراسی تاکید کرد: تاکنون در دو استان کرمانشاه و مرکزی در سطح مراکز خدمات جهاد کشاورزی، ثبت حواله نهاده های کشاورزی انجام شده و به محض آنکه این وزارتخانه اطلاعات بهره برداران را اعلام کند، سیستم بهره برداران نیز فعال خواهد شد.
وی از ایجاد یک خط اعتباری مطمئن و خط ارتباطی برای ارایه خدمات با بانک کشاورزی خبر داد و اظهار داشت: سیستم نرم افزاری توزیع هوشمند نهاده های کشاورزی ارتقا خواهد یافت و به بانک کشاورزی نیز متصل می شود.
منبع : ايانا

 
تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات