بيشترين فايده تبليغاتي در بخش كشاورزي در اين سايت ... از هرجاي كشور ميتوانيد بسادگي فعاليت خود را در اين سايت درج نمائيد ... با عضويت در اين سايت از مزاياي آن بهره مند شويد ... محصولات و خدمات خود را در بخش كشاورزي از طريق اين سايت به دنيا معرفي نمائيد... تبليغات با شيوه هاي سنتي، هزينه بسيار و اثربخشي كم دارد.
صفحه اصلی آرشیو اخبار و دانستنی ها پايگاه جامع اطلاعات کشاورزي استان، با حضور وزير جهادکشاورزي در طارم رونمايي شد

امكانات اعضا

لینکستان

 
پايگاه جامع اطلاعات کشاورزي استان، با حضور وزير جهادکشاورزي در طارم رونمايي شد چاپ فرستادن به ایمیل
/زنجان ميزبان هيات دولت/
پايگاه جامع اطلاعات کشاورزي استان، با حضور وزير جهادکشاورزي در طارم رونمايي شد 
همزمان با سومين سفر استاني رييس‌جمهور و هيات دولت به استان زنجان، "پايگاه جامع اطلاعات کشاورزي استان زنجان"، با حضور وزير جهاد کشاورزي در شهرستان طارم رونمايي شد.
رييس سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان، در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه زنجان، گفت: راه‌اندازي پايگاه جامع اطلاعات کشاورزي، حرکتي مثبت در سازماندهي اطلاعات مربوط به بخش کشاورزي، دامداري، پرورش طيور، آبزي‌پروري، صنايع تبديلي و پرورش قارچ است.
"محمدرضا نهاوندي‌پور" ابراز کرد: در اين پايگاه 400 آيتم اطلاعاتي از بهره‌برداران بخش کشاورزي شامل مشخصات فردي، فعاليت‌هاي زراعي و باغداري، ميزان سم دريافتي، مبلغ وام دريافتي و نوع و رقم محصولات و بسياري از اطلاعات ديگر، قابل دسترس است.
وي ادامه داد: پايگاه جامع اطلاعات کشاورزي، اطلاعات مربوط به سطح زيرکشت محصولات مختلف در هر منطقه را نيز دربر مي‌گيرد و بر اين اساس، امکان پيش‌بيني ميزان توليد بهره‌برداران در يک روستا، بخش و شهرستان ميسر خواهد بود.
نهاوندي‌پور همچنين از ثبت اطلاعات مربوط به 80هزار بهره‌بردار روستايي در سطح استان در پايگاه جامع اطلاعات کشاورزي خبر داد و تصريح کرد: اين پايگاه همزمان با حضور هيات دولت در استان آغاز به‌کار كرد و طي دو ماه آينده، عمليات به‌روز رساني پايگاه انجام خواهد شد.
رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان در رابطه با تهيه نقشه اراضي کشاورزي استان، گفت: عمليات اجرايي اين پروژه با حضور وزير جهادکشاورزي با هدف تعيين مساحت دقيق اراضي کشاورزي، يکپارچه‌سازي اراضي، اصلاح الگوي مصرف، حفظ منابع طبيعي، تعيين ميزان عملکرد در حوزه توليد محصولات کشاورزي و آناليز اقتصادي محصولات آغاز شد.

پس از توضیحات آقای مهندس نهاوندی پور (ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان) در خصوص سیستم  پایگاه جامع اطلاعات کشاورزی استان زنجان ، آقای دکتر خلیلیان (وزیر محترم جهاد کشاورزی) هنگام رونمایی از سیستم اعلام نمودند اگر چه استان های سمنان و فارس هم در این زمینه اقداماتی انجام داده اند لیکن چون این سیستم در استان زنجان کامل تر انجام شده و مرحله آزمایشی را هم گذرانده ، سیستم استان زنجان الگوی کشور شده و دیگر استانها باید به زودی از آن استفاده نمایند .
منبع : ایسنا و  سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان
 
تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات